עולם הוליסטי - שלם

"ישנן שתי דרכים לחיות את חייכם - לחיות כאילו דבר איננו נס,
או לחיות כאילו כל דבר הוא נס " (אלברט איינשטיין)

יש מן הסתם, יותר בעולם הזה מאשר הנגלה לעינינו

אותנטיות
להסיר את מסך האשליה

אנחנו בטוחים שיש לנו שליטה מלאה על החיים אבל ..למגלים יום אחד שזה לא בדיוק כך. שישנם תהליכים פנימיים המתנהלים ברקע התודעה שלנו ומייצרים עבורנו מציאות שאולי לא מותאמת למציאות שהיינו רוצים בחיינו. להבין את זה זה להתפכח, לחיות במודעות גבוהה ובהירות פנימית.

 

החזון שלי הוא להביא את הבשורה אל כל אלה שעדיין בטוחים שיש להם שליטה מלאה על חייהם בכל הרבדים.

העצמת העסק, מתחילה מגדילה אישית ובכדי להבין ולזהות מחסומים עסקיים, יש ללמוד ולהכיר קודם את העומד בבסיס האישיות של בעל העסק.

התובנות והדיעה, הופכים בתהליך, ליסודות מוצקים אשר ישמשו בהמשך כבסיס למינוף הפוטנציאל שלך ולבניית מציאות חדשה.

כדי להסביר את מהות האסטרטגיה הזו, השתמשתי בעקרון המנוף של ארכימדס,המסמל את חשיבות העוגן או נקודת משען, כתנאי לעוצמת המנוף.

 

עולם הוליסטי - אחד כחלק משלם
ראייה מרחבית רב מימדית בעידן של שינוי

גם וגם

אני מיישמת עקרונות מהעולם ההוליסטי לצד עקרונות עיסקיים. בעבודתי  עם אנשים המחפשים שינוי ודיוק בקריירה ובחיים האישיים. העולם שלי הוא הוליסטי, עולם של גם וגם, שבו זכות כל אחד מאיתנו להתפתח ולצמוח לכיוונים הנכונים והמתאימים לו ולא להגביל את עצמו לדבר אחד, או להיות כלוא במסגרות של נורמה והכרח. גם בעולם העסקי – יש מקום לרוח, לתודעה, להבנה עמוקה יותר של מה מביא איתו בעל העסק, מי זה שנמצא מאחרוי הקלעים/ אני יודעת ומאמינה בכל ליבי, שאין האחד מתקיים ללא השני. אין קיום לחומר בלי הרוח ולהפך. לכן לא ניתן לייצר הצלחה עסקית מבלי לפתור קודם מה חוסם אותנו ברמת התודעה והאישיות.

ראייה הוליסטית

כל תחום בחיינו ראוי שייבחן דרך פריזמה הוליסטית. בעידן שבו העולם הופך לכפר גלובאלי והאחר או הזר – נהיים קרובים מתמיד, אנו מבינים כי העולם הזה הינו מארג עדין ביותר המורכב מאנשים. ובסופו של דבר כלאחד יכול להשפיע ולשנות סדרי עולם. ישנה מגמה עולמית של עסקים "ירוקים" המתחשבים בסביבה (זיהום אוויר ומיחזור) ובאנשים (העסקת קטינים, תנאי שכר, אי ניצול) מתוך הבנה שאנחנו לא לבד פה ואי אפשר להמשיך ולהשחית ולקלקל מבלי שזה יחזור אלינו בסופו של דבר. 

במילים אחרות – כולנו חלק מהשלם, מהגלובלי ולכן עלינו לפתח ראייה הוליסטית בכל תחום שנבחר ובחיים הפרטיים שלנו

יעוץ עסקי בגישה הוליסטית

הגישה ההוליסטית רואה קשר הדוק בין גוף, נפש ונשמה. אימוץ הגישה ההוליסטית ותרגומה לדרך חיים, יפתח וירחיב את מודעותך ויאפשר לך לחשוב בצורה חדשה, לבנות תבניות התנהגות חדשות ובעיקר להתבונן על החיים, בצורה מפוכחת יותר, שמחה ויעילה. התבוננות כנה ועמוקה פנימה, תאפשר לנו, לשחרר אמונות מגבילות, טראומות מהעבר ועוד כל מיני "הסכמים" ונדרים שאולי קשרנו פעם.
חשיבה הוליסטית תלמד אותנו להשתמש ביעילות בשני צידי המוח לשלב ולאזן את היכולות וכך לקבל תשובות או החלטות ממקום ממוקד ומפוכח יותר.
מה שיפחית, עם הזמן, את חוסר הסיפוק או אי השקט המבעבע בנו חדשות לבקרים ויאפשר לקיים חיים טובים ואפילו מאושרים.
כל עסק או בעל עסק נמצא במקום כלשהו במעגל ההתקיימות שלו. הדברים נבחנים לעומק, בהקשבה זהירה ואף בהצפה של תחושות, פחדים ואולי מחסומים המהווים חלק בלתי נפרד מההסתכלות הכללית, מהתמונה השלמה אם תרצו. פיתרון  שלם, מותאם אישת ובדרך כלל מאוד יעיל ומצליח

הוליזם בעולם העסקים

המרוץ..מכירים את המונח? אני מאמינה שכן. אנחנו במרוץ בלתי נגמר, בעולם שקצבו הולך ונהייה מהיר יותר ויותר. תפיסת החיים המערבית, מאלצת אותנו לעמוד בסטנדרטים ולהתמודד עם אתגרים בלתי נתפסים ולפעמים אנחנו שוכחים לעצור ולהתבונן ב"עצמי" שלנו כך הוא הדבר לגבי תחום העיסוק שלנו, בין אם שכירים, הייטקיסטים או בעלי עסק, אנו משקיעים את כל האנרגיה והזמן בכדי לתחזק את התפקיד ולא עוצרים שנייה להתחבר אל הצרכים האמיתיים הכה בסיסיים שלנו כבני אנוש. כדאי להבין, שהחיים הם יותר מעבודה וכסף. יש לנו גוף ונשמה וחייבים אנו לראות את הצד הזה כחלק בלתי נפרד מהשלם של כל אחד אתנו.החיבור בין רוח לחומר בעולם העסקים ובכלל הוא מהותי וחשוב לכולנו