ניהול המדיה החברתית

היום קוראים לזה 'נכסים' כן, כולנו בעלי נכסים במדיה החברתית, כל עמוד, פרופיל, סרטון וכו' כולם שייכים למערך עסקי שיווקי בפלטפורמה הכל כך חשובה הזו – המדיה החברתית.

המילה נכסים נשמעת בעלת משקל, נכון ויש לכך סיבה מוצדקת, כי הנוכחות שלך במדיה זו כעסק, כמוה כלהחזיק בנכס

ומן הראוי שהיחס יהיה בהתאם. כלומר – ניראות מקצועית, עסקית מותאמת לשפה המיתוגית והשיווקית של העסק שלך, על כל הניואנסים והחוקים הכתובים והלא כתובים שכלולים בה.

קמפיין פרסום שלא נגמר אף פעם

כולנו נמצאים שם, און ליין. בעולם הדיגיטלי, הכל נשאר באויר, ניתן לגשת למידע שלך, או מידע שפורסם אודותיך ועלה לאינטרנט, בכל רגע נתון. גם מידע שאולי לא רלוונטי או מזיק לך כאדם ובטח כעסק.

בעידן של מדיה חברתית, בה כל אחד מאיתנו מעלה ומשתף ברצון רב מידע אישי עליו ועל משפחתו, העסקים מתערבבים בחיים האישיים ולא תמיד בצורה מקדמת.

תוסיפו לזה קצת בלבול והרבה חוסר ידע לגבי חידושים והתפתחויות בתחום הדיגיטל ואתם עלולים לקבל סלט של מידע או רצף פעולות לא נכונות שבפועל גורמות יותר נזק מתועלת.

מאידך – עשייה נכונה, כתיבה מקדמת, פעולות שיווק הנעשות עפ"י מתודולוגיה נכונה ומתוכננת מראש, ישיגו עבורך תוצאות מרחיקות לכת, סוג של קמפיין עם תקציב אין סופי שאף פעם לא נגמר ותמיד מביא לך עוד ועוד חשיפה, לקוחות ואינטראקציה.

למי זה מתאים ומתי זה הזמן הנכון להעסיק מנהל חיצוני

כל עסק שמנהל מס' פרופילים במדיה החברתית, כמו גוגל, לינקדאין פייסבוק ועוד, זקוק לניהול שוטף ולבן אדם

שיהיה נוכח ויהיה עם "יד על הדופק"

מישהו שיהיה אחראי על אינטראקציה שוטפת, מתן מענה לשאלות של לקוחות או מתעניינים, תגובתיות מהירה לתלונות או בעיות שצפות בנוגע לשרות או לעסק שלך.

אין לזלזל בחשיבותה של הנוכחות ברשת. זו מדיה שהכל בה זז מהר ומתפתח ומתרחש ונהייה ויראלי.

הרבה פעמים לבעל העסק אין זמן להתעסק עם המדיה הזו, זה מצריך מן הסתם שעות של ישיבה מול מחשב ולכולנו כבעלי עסק יש די והותר עניינים לקדם ולפתור גם מחוץ לעולם הוירטואלי.

ולכן שווה להשקיע ולהעסיק אדם שזה תפקידו.

באיזה היקף, כמה שעות ביום/בשבוע – זו כבר סוגייה שניתן להחליט עליה במעמד של פגישה אישית ובהתאם לגודל ולצרכיו של העסק.

בעל עסק קטן מאוד? גם לך זה חשוב

גם אם אתה מנהל עסק קטן של אדם אחד, זכור  – ניהול נכון של דפי המדיה שלך, עשוי להניב לך הצלחות והכנסות גבוהות הרבה יותר! זה היתרון העצום של הפלטפורמה הזו! באפשרותנו להגיע לעיניהם של אלפי אנשים מבלי להשקיע שקל בפרסום, רק בהשקעה חודשית לא גדולה אך כדאית ביותר.

בעבר בשביל להגיע לאותה רמת חשיפה, היית צריך להשקיע עשרות אלפי שקלים במודעות, פרינט ובאנרים..היום ניתן להשיג את זה ויותר, בקידום אורגני, עבודה עם תוכן ו ויז'ואל.