"הַשָּׁלֵם גָּדוֹל מִסַּךְ חֲלָקָיו"
אריסטו

איזון זו מילת המפתח

הרעיון ההוליסטי קובע כי, מערכת שלמה כלשהי על סך כל נתוניה, אינה ניתנת להגדרה או הסבר רק על פי אחד מהחלקים המרכיבים אותה; אלא, המערך השלם בלבד, הוא שיקבע את התנהגות כל אחד מחלקיו.

אז מי אני
שיילי (לימור) – אני מאמינה באיזון ובהירות פנימית, בשילוב רוח וחומר ובחיבור לאמת הפנימית.
עוסקת בתחום הפיתוח והייעוץ העסקי מזה כעשור. אני מומחית לתחום הדיגיטל מרקטינג, ניהול מדיה חברתית, קידום, תוכן, בניית אתרים ועוד.
השלם שאני מורכב מהרבה חלקים, רבים ומגוונים. איכשהו הכל מסתדר בהרמוניה כמו בפאזל גדול, לכדי תמונה שלמה והוליסטית אשר מביאה אותי בסופו של דבר כשלם הגדול מסך חלקיו (נו באמת..)

סופר יצירתית, מתרגשת מהתחלות חדשות, מתה על פרוייקטים גדולים עם מלא פרטים קטנים בתוכם.
מזה שנים רבות שאני משלבת חיים רוחניים לצד גישה נטועה בקרקע של העולם המערבי העסקי והמפוכח. בעלת ראייה מרחבית ואסטרטגית, פרוייקטורית, אוהבת אתגרים; רואה רחוק ובגדול, אוהבת לסחוף ולהוות השראה בכל אחד מהתחומים בהם אני עוסקת, והם רבים ומגוונים

אותנטיות כערך עליון

לפני יותר מעשור כשהתחלתי לדבר על תחום העיסוק שלי ועל השילוב בין כלים מעולם הרוח לצד ייעוץ ואימון עסקי – גרמתי להרבה אנשים להרים גבה….
קצת קשה להאמין לאור העובדה שהיום כל מי שמחשיב את עצמו מנטור, מדבר על השילוב המהותי הזה. (אפשר לומר שאני מרגישה חלוצה)
אני אישית שמה לי כערך עליון את החתירה אל האותנטיות כיעד. כלומר, לחיות עם הערך הזה ולשאוף אליו בכל פעולה והחלטה שאני עושה בחיי. כמובן שערך זה הינו נר לרגליי בבואי לתת ייעוץ או הדרכה לבעלי עסקים בתחומי העסקים והשיווק. התהליך שאני מציעה הינו עסקי ואימוני המשלב מודעות, רוח, עסקים, יצירה, חשיבה וראיה מרחבית הכוללת את כל השלבים בדרך אל הצלחת העסק שלך.

התמקדות, בהירות פנימית, חיבור לתודעה, והבנת תהליכים פנימיים – יאפשרו לבעל/ת העסק או המנכ"ל להתנהל ממקום פנימי עוצמתי יותר, לקבל החלטות עם פחות "כאב" להתנקות מדפוסים ישנים ולא מקדמים, להפתח אל באר של יצירה והשראה ובכלל להעצים את היכולת האישית בדרך להגשמת השפע ומציאת היעוד